Szukasz pracy która pozwoli zrealizować twoje cele i marzen

Województwo: Śląskie Miasto: Katowice 50°15'54"N 19°1'26"N ID ogłoszenia: 787 370 836

Cena:
,00

Opis oferty

Opis stanowiska: Jeżeli: ▪ Szukasz pracy, która pozwoli zrealizować Twoje cele i marzenia finansowe ▪ Szukasz pracy z jasno określoną ścieżką kariery, gdzie awans jest zależny tylko od Ciebie i twojego zaangażowania, ▪ Cenisz sobie elastyczność i swobodę pracy. Wymagania: Czego od Ciebie oczekujemy? ▪ min. średniego wykształcenia, ▪ niekaralności ▪ doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem ▪ komunikatywności i otwartości na wyzwania zawodowe ▪ wysokiej kultury osobistej ▪ zaangażowania Oferujemy: W zamian za Twoje zaangażowanie w pracę zapewnimy: ▪ jedyną na rynku, atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego, ▪ możliwość sprzedaży wysokiej jakości produktów finansowych, ▪ bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń ▪ szeroki wachlarz profesjonalnych szkoleń ▪ elastyczne godziny pracy ▪ udział w konferencjach, sympozjach finansowych podstawowe narzędzia pracy Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na email .

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Data dodania:

Podobne zdjęcia